SFERIA - forum

SFERIA - forum tematyczne


#16 2008-03-15 10:49:46

Rascal

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-08
Posty: 24
Punktów :   

Re: Twoje zdanie na temat: "Sferi"

Kolejne wypowiedzi użytkowników SFERII na forum bez kabli, tylko mnie utwierdzają w tym co wcześniej napisałem w tym i innych postach...
http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t … &start=220

Offline

 

#17 2010-01-14 13:11:40

lukashi22

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-13
Posty: 2
Punktów :   

Re: Twoje zdanie na temat: "Sferi"

SFERIA to dno! podpisalem z nimi umowe na 3 lata, kozystami z ich uslug ponad dwa lata, wiec moge cos tutaj powiedziec, na ich temat!
Biuro Obslugi to zenada, piep... tylko regulki i nie potrafia pomuc w niczym, kapletne olewanie klienta, tragiczny transfer zgadzam sie co do 4kb/s hahaha PARODIA!!! Największy błąd życiowy to SFERIA! Odradzam kazdemu, kto zastanawia sie nad ta siecia, lepiej doplacic grosza i pujsc do Plusa czy innej sieci, ktora mozna zabrac w dowolny zakatek kraju i kozystac z neta.
Od 9 dni moj net nie chodzi a oni nic z tego sobie nie robia.
Tekst do operatorów Sferi " Z waszej faktury zrobie poslanko dla chomika, a wasz modem dam psu do zabawy " Dziekuje to na tyle z mojej strony

Offline

 

#18 2010-03-25 22:05:18

aga73

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-25
Posty: 1
Punktów :   

Re: Twoje zdanie na temat: "Sferi"

PHPmajster napisał:

SFERIA to najgorsze co mnie spotkało ostatnio... transfer na łączu 3.1 mb to tragedia... Mieszkam w Centrum Warszawy, mam antenkę do modemu Axesstel (LG) i przy ściaganiu np. pliku instalacyjnego gg.exe mam transfer 4kb/s, ale to jeszcze nic, bo na domiar złego modem się rozłącza co jakieś 15 minut i nawet tego nie da się ściągnać...

Chciałem jeszcze napisać, że dzwoniłem do ich serwisu i nie mogą rozwiązać mojego problemu juz od ponad 2 miesięcy, a ja muszę płacić ponad 60 zł za m-c. Wszystko tylko nie ta Sferia

UWAŻAJ na reklamację jesli będziesz ją składał, ja złożyłam, dostałam negatywną, odwołałam się od niej w terminie 14 dni od OTRZYMANIA ODPOWIEDZI OD SFERII a oni ją odrzucili jako złożoną po terminie bo w swoim regulaminie maja napisane (bodajze paragraf 3, pkt 16 jeśli dobrze pamietam) iz termin 14 dni biegnie po trzech dniach od wysłania przez nich pisma do mnie bo oni UZNAJĄ pismo za dostarczone po trzech dniach od jego wysłania.
JAK MOZNA UZNAC PISMO ZA DOSTARCZONE PO TRZECH DNIACH OD WYSYŁKI? Dlaczego nie poinformowano o tym w odpowiedzi na reklamację? Jesli nie ma mnie w domu, jestem chora etc to co? W ten sposób nie jesteśmy w stanie skutecznie zaskarżyć odmowy uznania  reklamacji!!!!

To chore jakieś, w żadnym kraju byłoby to niemożliwe tylko  u nas.
Poza tym osoby przychodzące do domu podpisac umowe to NIE SA PRWDZIWI PRACOWNICY tylko przedstawiciele którzy zarabiają na prowizji- przynajmniej mój taki był - i sferia za niego ie odpowiada jesli udzielił nieprawdziwych informacji.

Mój internet tak jak przedmówców - chodził dobrze 3 dni, a wysyłanie faksów mozliwe było na numery bezpośrednie tylko, bo jesli trzeba było wybrac wewnętrzny - jak w większości przypadków w Polsce- to usługa była niedostępna o czym oczywiście mnie "poinformowano"...

Offline

 

#19 2010-04-18 20:03:29

koziol1

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-18
Posty: 1
Punktów :   

Re: Twoje zdanie na temat: "Sferi"

TOTALNA PORAŻKA!!! WYRZUCA CO KILKA MINUT, NIE MA SERWISU, ZEROWA OBSŁUGA KLIENTA, NA SZCZĘŚCIE MAM UMOWE NA 6 MIESIĘCY WIĘC KOSZMAR NIEBAWEM SIĘ SKOŃCZY.
PLAY CHODZI PRZYNAJMNIEJ 50 RAZY SZYBCIEJ.
JEŻELI MASZ ZBYT MAŁO NERWOWYCH SYTUACJI POLECAM SFERIĘ.
INTERNET SFERIA=BRAK INTERNETU

Offline

 

#20 2010-08-03 21:29:03

fokal

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-03
Posty: 1
Punktów :   

Re: Twoje zdanie na temat: "Sferi"

Wszelkie negatywne oceny uslugi internetowe SFERII potwierdzam w calosci.Jest to szajka wyludzaczy pieniedzy za beznadziejnej jakosci usluge.

Offline

 

#21 2010-08-08 10:14:06

marcjan76

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-08
Posty: 1
Punktów :   

Re: Twoje zdanie na temat: "Sferi"

największym przewałem jak dla mnie jest to że nie zerują transferów po upływie okresu rozliczeniowego.TRANSFER KUMULOWANY TO TOTALNA ŻENADA I ZŁODZIEJSTWO!!!! .Nawet w TP-sie po miesiącu rozliczeniowym był zerowany transfer. Odliczam dni do zakończenia umowy bo zerwać przed czasem raczej mi się nie opłaca i NIGDY WIĘCEJ NIE CHCĘ MIEĆ DO CZYNIENIA ZE SFERIĄ!!!!!!

Offline

 

#22 2011-07-15 13:53:58

tomekmwa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-15
Posty: 2
Punktów :   

Re: Twoje zdanie na temat: "Sferi"

DNO DNO DNO I TEN ICH KUMULOWANY TRANSFER DANYCH KTORY SAMI NIE POTRAFIA WYJASNIC NA CZYM POLEGA.
DNO DNO DNO MUŁ I KARPIE W TYM MULE !

Offline

 

#23 2011-09-26 12:48:22

były klient

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-26
Posty: 1
Punktów :   

Re: Twoje zdanie na temat: "Sferi"

SFERIA=ogromny problem,brak poszanowania dla klienta.Totalny burdel. Jak mozna tak lekcewazyc klientów.
Jestem byłym klientem sferii. Zmieniłam miejsce zamieszkania i musialam rozwiazac umowe poinformowano mnie odnosnie kosztów( sferia nie przyjmuje do wiadomosci ze musisz rowiazac umowe nie z twojego powodu ani nie potrafia dojsc do zadnego porozumienia).ale nic trudno zgodziłam się na opłatę za wcześniejsze rozwiązanie umowy.
Co najlepsze. zostala umowa rozwiazana ale faktury zostaly mi liczone jeszcze przez kolejne 3 miesiace!!oddalam urzadzenie ,ale mi naliczono koszt za nie oddanie urzadzenia. i co wiecej podalam moj nowy adres do korespondencji,ale to do nic nie dotarlo.wiec zadnej korespondencji nie otrzymalam tj. odpowiedzi na moje ciagle reklamacje za niesprawiedliwe postępowanie Sferii w stosunku do mnie!!
Co więcej sprzedano mój dług firmie zewnetrznej ktora teraz mnie dręczy a ze sferia dalej nie można dojść do porozumienia.
Chroncie sie przed nimi abyscie nie byli nastepni w kolejce i zostali potraktowani w taki sposob.Jednakże ja się nie poddam ,nie daruje oszustom.

Offline

 

#24 2011-09-27 06:11:13

WojtekW

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-27
Posty: 1
Punktów :   

Re: Twoje zdanie na temat: "Sferi"

Witam, zanim stwierdzę że Sferia jest totalne dno - przestawię się -  mieszkam na Bródnie 7 piętro, usługa Sferii tylko 25,4 zł / m-c,  za łącze od 24,00  do 12,00.
wynik pomiaru -
Wielkość pliku testowego     2.0 MB
Czas trwania testu     39 s
Przepustowość w warstwie aplikacji     415.70 kilobitów/s
Szacowana przepustowość w warstwie transmisji IP     482.21 kilobitów/s
Szacowana przepustowość łącza radiowego EVDO     614.40 kilobitów/s

na razie niski koszt usługi i niezbyt duże wymagania trzymają mnie w Sferii. Zapłaciłem z góry do końca roku.
Ciekawi mnie gdzie w pobliżu jest nadajnik Sferii  ?? Może poprawię odbiór przez założenie odpowiedniej anteny. Przecież obiecali 2,4 Mb /sek a ja mam tylko 0,48221 Mb /sek. Modem AnyDATA ADU-E100D i jakaś cienka i długa antenka do tego mocowana na magnes.
To co napisałem to czysta prawda, nie jestem związany ze Sferią zawodowo, jestem zwykłym klientem zaopatrzony w zwykły sprzęt za malutkie pieniądze. Liczę teraz na tę antenę......

Ostatnio edytowany przez WojtekW (2011-09-27 06:29:22)

Offline

 
Każdy ma prawo do swobodnej wypowiedzi, co gwarantuje nam Konstytucja RP

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Jastrzębia Góra hotel