SFERIA - forum

SFERIA - forum tematyczne


#1 2008-03-09 10:25:46

Rascal

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-08
Posty: 24
Punktów :   

Twoje zdanie na temat: "Sferi"

moje jest jak najbardziej negatywne...

Offline

 

#2 2008-03-10 14:00:12

PHPmajster

Gość

Re: Twoje zdanie na temat: "Sferi"

SFERIA to najgorsze co mnie spotkało ostatnio... transfer na łączu 3.1 mb to tragedia... Mieszkam w Centrum Warszawy, mam antenkę do modemu Axesstel (LG) i przy ściaganiu np. pliku instalacyjnego gg.exe mam transfer 4kb/s, ale to jeszcze nic, bo na domiar złego modem się rozłącza co jakieś 15 minut i nawet tego nie da się ściągnać...

Chciałem jeszcze napisać, że dzwoniłem do ich serwisu i nie mogą rozwiązać mojego problemu juz od ponad 2 miesięcy, a ja muszę płacić ponad 60 zł za m-c. Wszystko tylko nie ta Sferia

 

#3 2008-03-10 15:05:40

Sferia Wolna Dyskusja

Gość

Re: Twoje zdanie na temat: "Sferi"

http://www.sferia.fora.pl/

FORUM ZABLOKOWANE ADMINISTRACYJNIE
Sferia - Wolna dyskusja dla wszystkich

Czyżby mutacja? Czy tu jest moderator albo ktoś odpowiedzialny za to forum?
Czy tu też można kląć, obrażać i opowiadać jaką kto ma mamę?

A poważnie, moje zdanie jest takie:

Wielkość pliku testowego      1.0 MB
Czas trwania testu     8 s
Przepustowość w warstwie aplikacji     943.13 kilobitów/s
Szacowana przepustowość w warstwie transmisji IP     1103.46 kilobitów/s
Szacowana przepustowość łącza radiowego EVDO     1843.20 kilobitów/s


Daleko poza zasięgiem, ok 15 km od nadajnika, ale na dobrej antenie.
Lokalizacja Wólka Radzymińska

 

#4 2008-03-10 15:27:53

Gucio

Gość

Re: Twoje zdanie na temat: "Sferi"

PHPmajster napisał:

SFERIA to najgorsze co mnie spotkało ostatnio... transfer na łączu 3.1 mb to tragedia... Mieszkam w Centrum Warszawy, mam antenkę do modemu Axesstel (LG) i przy ściaganiu np. pliku instalacyjnego gg.exe mam transfer 4kb/s, ale to jeszcze nic, bo na domiar złego modem się rozłącza co jakieś 15 minut i nawet tego nie da się ściągnać...

Chciałem jeszcze napisać, że dzwoniłem do ich serwisu i nie mogą rozwiązać mojego problemu juz od ponad 2 miesięcy, a ja muszę płacić ponad 60 zł za m-c. Wszystko tylko nie ta Sferia

Zadziwiające jak można twardo trwać przy swoim providerze. Aż do bólu!

 

#5 2008-03-10 15:33:06

PHPmajster

Gość

Re: Twoje zdanie na temat: "Sferi"

Gucio napisał:

PHPmajster napisał:

SFERIA to najgorsze co mnie spotkało ostatnio... transfer na łączu 3.1 mb to tragedia... Mieszkam w Centrum Warszawy, mam antenkę do modemu Axesstel (LG) i przy ściaganiu np. pliku instalacyjnego gg.exe mam transfer 4kb/s, ale to jeszcze nic, bo na domiar złego modem się rozłącza co jakieś 15 minut i nawet tego nie da się ściągnać...

Chciałem jeszcze napisać, że dzwoniłem do ich serwisu i nie mogą rozwiązać mojego problemu juz od ponad 2 miesięcy, a ja muszę płacić ponad 60 zł za m-c. Wszystko tylko nie ta Sferia

Zadziwiające jak można twardo trwać przy swoim providerze. Aż do bólu!

nie kumam, ale net chodzi fatalnie.. nic sie nie da zrobic na nim

 

#6 2008-03-10 15:36:47

Zadowolony

Gość

Re: Twoje zdanie na temat: "Sferi"

Ta odpowiedź to demonstracja, że i to "forum" też nie posiada reguł.

Można wpaść, napisać co się chce, i wypaść.

Można swobodnie wpisać nazwę, żądany adres E-mail z sufitu. 

Wygląda mi to na kolejną próbę puszczenia na żywioł tego samego tematu.

Czyżby autor to ten sam nieszczęśliwy abonent, trzymający się zębami poły swego operatora?

 

#7 2008-03-10 15:40:03

koryy

Gość

Re: Twoje zdanie na temat: "Sferi"

Zadowolony napisał:

Ta odpowiedź to demonstracja, że i to "forum" też nie posiada reguł.

Można wpaść, napisać co się chce, i wypaść.

Można swobodnie wpisać nazwę, żądany adres E-mail z sufitu. 

Wygląda mi to na kolejną próbę puszczenia na żywioł tego samego tematu.

Czyżby autor to ten sam nieszczęśliwy abonent, trzymający się zębami poły swego operatora?

przecież jeszcze nikt nic nie napisał, a ty juz lamentujesz... Bo taka jest prawda, że sferia, to dno.. to co maja pisać, że jest cudna, piekna i zajedwabista ????? Jest Chu...wa..

 

#8 2008-03-10 15:42:39

Ziuta

Gość

Re: Twoje zdanie na temat: "Sferi"

PHPmajster napisał:

Gucio napisał:

PHPmajster napisał:

SFERIA to najgorsze co mnie spotkało ostatnio... transfer na łączu 3.1 mb to tragedia... Mieszkam w Centrum Warszawy, mam antenkę do modemu Axesstel (LG) i przy ściaganiu np. pliku instalacyjnego gg.exe mam transfer 4kb/s, ale to jeszcze nic, bo na domiar złego modem się rozłącza co jakieś 15 minut i nawet tego nie da się ściągnać...

Chciałem jeszcze napisać, że dzwoniłem do ich serwisu i nie mogą rozwiązać mojego problemu juz od ponad 2 miesięcy, a ja muszę płacić ponad 60 zł za m-c. Wszystko tylko nie ta Sferia

Zadziwiające jak można twardo trwać przy swoim providerze. Aż do bólu!

nie kumam, ale net chodzi fatalnie.. nic sie nie da zrobic na nim

Prosta rada: zmienić operatora, zwolnić pasmo tym, którym którym działa.
A może po prostu douczyć się obsługi radia?

 

#9 2008-03-10 15:47:55

koryy

Gość

Re: Twoje zdanie na temat: "Sferi"

to może nas douczysz, skoro nie umiemy i SERWIS Sferii też nie potrafi ?????????????????

 

#10 2008-03-10 15:50:50

Ziuta

Gość

Re: Twoje zdanie na temat: "Sferi"

koryy napisał:

przecież jeszcze nikt nic nie napisał, a ty juz lamentujesz... Bo taka jest prawda, że sferia, to dno.. to co maja pisać, że jest cudna, piekna i zajedwabista ????? Jest Chu...wa..

Wszystko w tym stylu już było pisane. Powtarzasz się.
No i nie krępuj się. Pisz śmiało co Cię rozpiera i zalewa. Przecież tylko o to Ci chodzi. Cała reszta jest mało ważna.

 

#11 2008-03-10 15:52:38

Ziuta

Gość

Re: Twoje zdanie na temat: "Sferi"

koryy napisał:

to może nas douczysz, skoro nie umiemy i SERWIS Sferii też nie potrafi ?????????????????

Jak mam problemy to se czytam, bo umiem. Najchętniej FORUM BEZ KABLI

 

#12 2008-03-10 16:11:12

koryy

Gość

Re: Twoje zdanie na temat: "Sferi"

Ziuta napisał:

koryy napisał:

to może nas douczysz, skoro nie umiemy i SERWIS Sferii też nie potrafi ?????????????????

Jak mam problemy to se czytam, bo umiem. Najchętniej FORUM BEZ KABLI

przeczytałem Całe to forum bez kabli nt. Sferii i nie znalazłem, nic co mogłoby pomóc w rozwiązaniu tego problemu... Jak się rozłącza i zawiesza modem, tak zostało... Jak mam całe 4kb/s też zostało....
Śmiać mi się chce jak jedna osoba napisała, że problem rozwiązuje przymocowanie tej antenki z modemu sferii do kaloryfera (bo rzekomo, tak mu powiedzieli w tym serwisie Sferii <lol>)... jak bede czytał takie fora, dzwonił do osługi sferii to bede w sandałach w zimie chodził... A poza tym to nie mój problem, i nie ja musze szukać rozwiązania, tylko SFERIA !!!!!!!!!!

JA *** PŁACĘ ZA TO I WYMAGAM !!!!!!!!!!!!

 

#13 2008-03-11 16:34:44

Bielany_tom

Gość

Re: Twoje zdanie na temat: "Sferi"

Moje zdanie jest krótkie, ale dosadne: DNO !
Od ponad miesiąca mam ten internet i cały czas ten sam problem - nie da się otwierać stron WWW, bo tak wolno chodzi. Jak mi dali ten modem, to było ok tylko przez pierwsze 3 dni, a później tragedia.... Do dnia dzisiejszego nic sie nie zmieniło!!!!!! Co mam zrobić ???????????

ps. Dlaczego zamknięto to forum na fora.pl ????

 

#14 2008-03-11 20:31:28

arnold

Gość

Re: Twoje zdanie na temat: "Sferi"

Bielany_tom napisał:

ps. Dlaczego zamknięto to forum na fora.pl ????

Pewnie dlatego, że nie było właściciela. Z forum zrobiony został rynsztok. Moderator umarł albo miał dobrą zabawę.
Forum, w którym jesteśmy też nie jest obwarowane praktycznie żadnymi narzędziami administratorskimi. Jeśli, młody zapewne człowiek, założyciel tego forum znudzi się nim i porzuci, to tak samo ulegnie ono degradacji.
Obserwując inne fora łatwo zauważyć ogrom pracy jaki jest wkładany w dobre prowadzenie forum. Na administrowanie każdym forum trzeba mieć sporo czasu, zapału i wiedzy. Zwykle, jak zauważyłem zaangażowanych jest co najmniej parę osób. Czy robią to za pieniądze? czy w ramach hobby? Nie wiem. Ale ich podziwiam.
Dlatego będę protestował jeśli będzie się tu źle działo. Nie lubię być obijany fizycznie na ulicy, nie lubię być obijany słowem w Internecie.

Ale wszystko zależy od nas samych. I czy pozwolimy włazić sobie na głowy.

P.S. o antence w drugim Twoim poście

 

#15 2008-03-13 11:55:22

Rascal

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-08
Posty: 24
Punktów :   

Re: Twoje zdanie na temat: "Sferi"

Rascal napisał:

moje jest jak najbardziej negatywne...

może żeby nie być gołosłownym, moją opinie podziela wielu użytkowników (jak nie większość lub wszyscy...), czego przykładem mogą byc wypowiedzi na innych serwisach:

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html? … a=76263936

http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t … sc&start=0


Podsumowując:

1) 90% ma negatywne zdanie o Firmie Sferia i usłudze dostarczania internetu..
2) Z pozytywnymi komentarzami spotkałem się tylko ze strony serwisantów, przedstawicieli i monterów z tej firmy... (oczywiście chwalą swój produkt, ale myślą za pewne co innego...) bo muszą być "zadowoleni" czy chcą czy nie chcą - bo dla nich pracują...

Offline

 
Każdy ma prawo do swobodnej wypowiedzi, co gwarantuje nam Konstytucja RP

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
lubanskiefakty