SFERIA - forum

SFERIA - forum tematyczne

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-03-10 16:03:31

Paweł Z.

Gość

Problemy z internetem w SFERII...

Jakie są wasze problemy z internetem ze Sferii ???

U mnie:
- transfer realny 5% tego co obiecują,
- częste zerwania połączenia i zawieszanie się modemu,
- nie można liczyć na biuro obsługi
- przedstawiciele Sferii, często przedstawiają inną ofertę, niż ta, jaka jest w rzeczywistości...

 

#2 2008-03-10 16:55:31

Genowefa

Gość

Re: Problemy z internetem w SFERII...

Ja miałam podobny problem po Otwockiem. Zrezygnowałam i założyli mi z Neti Wimaxa. Przyszli zamontowali antenę na dachu i zainstalowali modem. Wszystko działa elegancko.
Ale mam koleżankę w Sródmieściu i ona ma bardzo dobry Internet na Sferii juz od blisko roku. Działa jej naprawdę szybko i mówi, że bez większych awarii.

 

#3 2008-03-10 17:03:50

Rascal

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-08
Posty: 24
Punktów :   

Re: Problemy z internetem w SFERII...

Genowefa napisał:

Ja miałam podobny problem po Otwockiem. Zrezygnowałam i założyli mi z Neti Wimaxa. Przyszli zamontowali antenę na dachu i zainstalowali modem. Wszystko działa elegancko.
Ale mam koleżankę w Sródmieściu i ona ma bardzo dobry Internet na Sferii juz od blisko roku. Działa jej naprawdę szybko i mówi, że bez większych awarii.

Czemu cały czas się podszywasz i piszesz pod innymi nickami ??? Nie ma co na siłę pisać, jaka to Sferia jest wspaniała, bo tak nie jest... Dużo osób ma rację pisząc swoje niezadowolenie... Zapewne jesteś jednym z przedstawicieli tej firmy sądząc po IP i powiem Ci, że to nie tędy droga.. Trzeba powiedzieć prawdzie w oczy, aby ludzie wiedzieli zanim zakupią coś co nie działa zgodnie z umową. Jeżeli będziesz dalej pisał swoje posty pod różnymi nickami, to będą one usuwane, a twoje IP zostanie bezpowrotnie zablokowane.

Mam nadzieję, że się zrozumieliśmy.

Offline

 

#4 2008-03-10 17:06:39

arnold

Gość

Re: Problemy z internetem w SFERII...

Rascal napisał:

Genowefa napisał:

Ja miałam podobny problem po Otwockiem. Zrezygnowałam i założyli mi z Neti Wimaxa. Przyszli zamontowali antenę na dachu i zainstalowali modem. Wszystko działa elegancko.
Ale mam koleżankę w Sródmieściu i ona ma bardzo dobry Internet na Sferii juz od blisko roku. Działa jej naprawdę szybko i mówi, że bez większych awarii.

Czemu cały czas się podszywasz i piszesz pod innymi nickami ??? Nie ma co na siłę pisać, jaka to Sferia jest wspaniała, bo tak nie jest... Dużo osób ma rację pisząc swoje niezadowolenie... Zapewne jesteś jednym z przedstawicieli tej firmy sądząc po IP i powiem Ci, że to nie tędy droga.. Trzeba powiedzieć prawdzie w oczy, aby ludzie wiedzieli zanim zakupią coś co nie działa zgodnie z umową. Jeżeli będziesz dalej pisał swoje posty pod różnymi nickami, to będą one blokowane, a twoje IP zostanie bezpowrotnie zablokowane.

Mam nadzieję, że się zrozumieliśmy.

Przy pomocy wulgaryzmów i chamstwa. To właśnie mi się nie podoba, a nie złe opinie.

 

#5 2008-03-10 17:12:26

Rascal

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-08
Posty: 24
Punktów :   

Re: Problemy z internetem w SFERII...

arnold napisał:

Rascal napisał:

Genowefa napisał:

Ja miałam podobny problem po Otwockiem. Zrezygnowałam i założyli mi z Neti Wimaxa. Przyszli zamontowali antenę na dachu i zainstalowali modem. Wszystko działa elegancko.
Ale mam koleżankę w Sródmieściu i ona ma bardzo dobry Internet na Sferii juz od blisko roku. Działa jej naprawdę szybko i mówi, że bez większych awarii.

Czemu cały czas się podszywasz i piszesz pod innymi nickami ??? Nie ma co na siłę pisać, jaka to Sferia jest wspaniała, bo tak nie jest... Dużo osób ma rację pisząc swoje niezadowolenie... Zapewne jesteś jednym z przedstawicieli tej firmy sądząc po IP i powiem Ci, że to nie tędy droga.. Trzeba powiedzieć prawdzie w oczy, aby ludzie wiedzieli zanim zakupią coś co nie działa zgodnie z umową. Jeżeli będziesz dalej pisał swoje posty pod różnymi nickami, to będą one blokowane, a twoje IP zostanie bezpowrotnie zablokowane.

Mam nadzieję, że się zrozumieliśmy.

Przy pomocy wulgaryzmów i chamstwa. To właśnie mi się nie podoba, a nie złe opinie.

wulgaryzmy nie będą tolerowane

Offline

 

#6 2008-03-10 17:17:08

arnold

Gość

Re: Problemy z internetem w SFERII...

Rascal napisał:

wulgaryzmy nie będą tolerowane

Trzymam za słowo. Temat moim zdaniem jest bardzo ważny i wymaga normalnej współpracy a nie wyżywania się w Internecie.
Utrzymanie forum na poziomie to jednak ciężka praca. Oby starczyło sił.
Pozdrawiam.

 

#7 2008-03-10 17:26:12

arnold

Gość

Re: Problemy z internetem w SFERII...

P.S.
Naprawdę nie jestem naganiaczem ze Sferii. Tym bardziej poganiaczem
Ze Sferią łączy mnie tylko eter i co miesięczne rachunki, za dość dobry w moim przypadku Internet.
Czego i wszystkim życzę.

 

#8 2008-03-10 18:53:01

arnold

Gość

Re: Problemy z internetem w SFERII...

Jeszcze jedna sprawa związana z tym forum.
Rascal    Administrator powinien, moim zdaniem, usunąć znak firmowy Sferii.
Chyba, że jest to forum firmowane przez Sferię.
Na to mi jednak to nie wygląda.
Dlatego podszywanie się pod ten znak uważam za nieuczciwe.
Pomijam skutki prawne jakie takie postępowanie może zrodzić dla właściciela forum.

 

#9 2008-03-13 11:01:38

Rascal

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-08
Posty: 24
Punktów :   

Re: Problemy z internetem w SFERII...

Paweł Z. napisał:

Jakie są wasze problemy z internetem ze Sferii ???

U mnie:
- transfer realny 5% tego co obiecują,
- częste zerwania połączenia i zawieszanie się modemu,
- nie można liczyć na biuro obsługi
- przedstawiciele Sferii, często przedstawiają inną ofertę, niż ta, jaka jest w rzeczywistości...

szczęściarz z Ciebie, ja realnie uzyskuje nie całe 1,5% tego co obiecują max., czyli całe 40 kilobitów / s......

Offline

 

#10 2010-01-13 18:33:56

lukashi22

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-13
Posty: 2
Punktów :   

Re: Problemy z internetem w SFERII...

Witam wszystkich
Zaczne od tego ze sferia to gówniana  siec Od 6 stycznia mamy problem z netem, wywala nas ciagle, nie mozna otwierac stron, ogólnie mówiąc NIE DZIALA. Korzystamy juz ponad dwa lata, zawsze zamulal!!! ale teraz to tragedia. Rozmawialem z rzecznikiem praw konsumenta i po wystosowaniu odpowiedniego pisma, bede mogl ubiegac sie o rozwiazanie umowy.
Kilka slow o obsludze klienta! To banada niekompetentnych debili powtarzajacych stale ta sama regulke, czyli tak, aby olac klienta!!! Twierdza ze wysla pismo reklamacyjne od 14 do 30 dni a co mi po tym jak ja potrzebuje net do pracy, a on nie chodzi!
Mialem obiecane ze wszelkie usterki beda usuwane, przez siec droga radiowa i co? i nic! Nie potrafia nawet powiedziec kiedy, problem zostanie zlikwidowany.
Jestem z okolic Warszawy ( Grodzisk Mazowiecki ) gdzie na mapie zasieg jest bardzo dobry, ale co z tego.
Sam fakt podejscia Sferii ( biura obslugi ) do klienta, ODSTRASZA!!!!
Nie POLECAM NIKOMU!!!! Odradzam!!!
Mam znajomych co tez maja problemy z telefonami tej sieci, darmozjady!!! Strasza mnie ze bede musial placic im kare umowna, jak przestane placic rachunki, a ja mam ich w dup...

Offline

 
Każdy ma prawo do swobodnej wypowiedzi, co gwarantuje nam Konstytucja RP

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przewóz osób Holandia torby papierowe z nadrukiem psychoterapia Piła domki letniskowe sobieszewo cycling manager