SFERIA - forum

SFERIA - forum tematyczne

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2010-04-28 06:33:29

Monika Adamczyk MoDecien

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-28
Posty: 1
Punktów :   

SFERIA - NAJGORSZY DOSTAWCA INTERNETU !

Sferia to najgorszy dostawca internetu ze wszystkich działających na rynku.
BARDZO żałuję, że podpisałam umowę ze Sferią.

W ciągu kilku ostatnich miesięcy:

1) Próbowano wyłudzić ode mnie pieniądze umieszczając na fakturze usługę "telekomunikacyjną", której nie podpisywałam w umowie.

2) Kilkadziesiąt razy dziennie zrywa mi połączenie internetowe! Pomimo, że mieszkam w centru zasięgu!

3) Internet "muli", że czasami wysłanie jednego maila trwa pół godziny.

4) Z powodu niedopłaty końcówki (kilkadziesiąt groszy) w 2 fakturach odłączono mi internet na kilka tygodni i twierdzono, że muszę uregulować całość tych faktur (opłaconych już przeze mnie), czyli ok. 200 zł!
Kiedy dzwoniłam w tej sprawie do operatorów - rozłączali się.

5) Obsługa telefoniczna jest bardzo nieprzyjemna, opryskliwa i chamska.[b]

PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED SFERIĄ!

Offline

 

#2 2010-05-17 22:53:29

agnieszka.drzewieck@vp.pl

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-17
Posty: 1
Punktów :   

Re: SFERIA - NAJGORSZY DOSTAWCA INTERNETU !

Sferia - Najgorszy syf!
1. Internet działał względnie jedynie miesiąc po zawarciu umowy!!!!!!!!!! Jak się okazuje to nie tylko moja opinia
2. Prędkość - p o r a ż k a !  Żółw jest w stanie zrobić 30km zanim się stronka łaskawie otworzy
3. Połączenie zrywane setki razy dziennie - powodzenia w wysyłaniu wiadomości, fotek i dużo cierpliwości na Skypie - zestaw audiowizualny może okazać się zbędny:D
4. Wiecznie problemy z zasięgiem i różne inne dziwaczne, niewiadomego pochodzenia.
5. Obsługa klienta  BEZNADZIEJNA!!! - Pani w mięsnym z okresu najgłębszego PRL'u
6. UWAGA! Teraz najlepsze! Rozwiązywanie problemów technicznych - Trzeba udać się do placówki operatora z komputerem i modemem
w celu ustalenia ewentalnego problemu:DDDDDDD
Więc jeżeli potrzebujesz komputera do pracy, często używasz Internetu i choć trochę szanujesz swój czas  - daruj sobie tego beznadziejnego operatora. Pozdawiam wszystkich zawiedzionych Sferią syferią.

Ostatnio edytowany przez agnieszka.drzewieck@vp.pl (2010-05-17 22:56:21)

Offline

 
Każdy ma prawo do swobodnej wypowiedzi, co gwarantuje nam Konstytucja RP

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przewóz osób Holandia torby papierowe z nadrukiem psychoterapia Piła domki letniskowe sobieszewo cycling manager